Postitatud 13. detsember 2018

Domotex 2019, 11.-14. jaanuaril Hannoveris

Osaühing Valley osaleb projekti EU52784 raames Hannoveris, maailma ühel suurimal vaipade ja põrandakatete messil Domotex 2019. Projekti koguperiood on 22.10-01.03.2019 ning projekti maksumus on 10 000 eurot, millest toetus on maksimaalselt 8000 eurot.

Oleme Hannoveri messil osalenud alatest aastast 2011 ja igal aastal esitleme Domotexil spetsiaalselt selle messi jaoks loodud väikest vaibakollektsiooni. Selle aasta messikollektsiooni kandvaks teemaks on küsimus: kuidas sünnivad ideed?

Kollektsioon koosneb kolmest teosest: põhivaip  „Kuidas sünnivad ideed" (Generating) , selle mahedatooniline ja pisut väiksemamõõduline analoog „Mavi Rüya“ (Sinine Unenägu) ja Peeter Paani muinasjutust inspireeritud „Kadunud poiss" (Lost Boy).

Kollektsiooni temaatika on unenäoline ja fantastiline: abstraktsetest vormidest moodustuvad kohati äratuntavad objektid, mis omakorda värvide mängu ja tasutavooga kokku sulanduvad. Kui vaip „Kuidas sünnivad ideed“ kujutab endast rahutut unenägu, milles päevamuljed segunevad ja ajukäärudes omale kohta otsivad, siis „Mavi Rüya" kujutab rahulikumat, uusi ideid genereerivat unenägu, kus päeval kogutud inspiratsioonikillud on oma koha juba leidnud. Kolmandal vaibal „Lost Boy" on kujutatud öist taevakeha müstiliste kooruvate kihtide vahel, sümboliseerides ööd kui puhkeaega ja loomingu jaoks hädavajalikku perioodi, mil mõttel on vaba käik kogu ilma avarustes rännata. Unenäolise vaibakollektsiooni autor on Ruth Vassel.

Domotexil osalemine on meie jaoks oluline, et kohtuda olemasolevate klientidega suhete tugevdamise eesmärgil ning leida uusi põnevaid kontakte, kellega koostööd teha.

Ootame kõiki huvilisi 11-14. jaanuaril Domotexile meie vaipasid uudistama. Asume hallis 9, stend E15.

Kohtumiseni!

 

OÜ Valley osalemist Domotex 2019 messil toetab: